29 stycznia 2014

WALENTYNKOWE SŁODKOŚCI DLA OBSESJI


Ostatnio czas upływa mi coraz szybciej i uświadamiam sobie jak szybko zmienia się życie. Z dnia na dzień zmienia się nasze otoczenie, miejsce, w którym mieszkamy podlega modernizacji, drzewa w lesie, po którym spacerujemy każdego dnia robią się wyższe każdej wiosny. Przez całe życie uczymy się przystosowywać do zmian, które są nieuniknione i potrzebne, nawet jeśli zachodzą zbyt gwałtownie i mogą nas przerażać. Przekonałam się, że nie warto jest bać się zmian. Życie jest za krótkie na to by rządził nami strach, żeby odkładać rzeczy, które nas pasjonują na później.
Jedną z moich pasji jest fotografia i cieszę się z każdej chwili spędzonej z aparatem w ręku. Tym razem miałam przyjemność fotografować czekoladowe pyszności do zaprzyjaźnionego magazynu Obsesje. Zapraszam do lektury TUTAJ.


4 komentarze:

  1. Piękna przyjemność! Muffiny potrójnie czekoladowe zdobyły moje serce. Walentynek co prawda nie obchodzę ale na takie wypieki mogę się skusić :))

    OdpowiedzUsuń
  2. Weroniko, jakie piękne zdjęcia! jest taka pora, że szukam czegoś słodkiego, czekoladowego... i tak trafiłam do Ciebie :) Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  3. jej jak dawno U Ciebie nie byłam. za to sobie pochodziłam po przepisach:)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz, Mam nadzieję, że do mnie wrócisz!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...