Za oknem pojawiły się pierwsze płatki śniegu, które cieszą nie tylko dzieci. Portale społecznościowe zalały "śniegowe" wpisy podekscytowanych wielbicieli białego puchu. Ja też się cieszę, niech będzie biało, niech będzie śnieżnie, niech świat stanie się piękną, lodową krainą... Bylebym zdążyła do szpitala dojechać :D.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą jaja. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą jaja. Pokaż wszystkie posty
15 grudnia 2015
8 stycznia 2014
JAJA FASZEROWANE OSTRĄ PASTĄ Z TUŃCZYKA
autor >
Weronika
8 komentarzy:
Dzisiaj, gdy postanowiłam pobiegać z psem, okazało się że leje deszcz. Myślałam o tym żeby się wycofać ale ostatecznie złapałam smycz, założyłam czapkę z daszkiem i zawołałam uradowanego psiaka. Przebiegłyśmy naszą stałą trasę do lasu, pościgałyśmy się goniąc za kijem, były piski, poszczekiwania i dużo radości, a deszcz nic a nic nam w tym nie przeszkadzał.
Subskrybuj:
Posty (Atom)



